btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Paridaans, Sandra

Overige niet-gespecialiseerde detailhandel

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0677.639.723
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/07/2017
Zetel
-

Facturatiegegevens

Paridaans, Sandra BE 0677.639.723

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2265322261
Sint-Jozefstraat 16
3920 Lommel
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Paridaans, Sandra?

Het btw-nummer van Paridaans, Sandra is BE 0677.639.723.

Wanneer werd Paridaans, Sandra opgericht?

Paridaans, Sandra is gestart op 01/07/2017.

Wat is de rechtsvorm van Paridaans, Sandra?

De rechtsvorm van Paridaans, Sandra is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Paridaans, Sandra?

De rechtstoestand van Paridaans, Sandra is Normale toestand.

Wat doet Paridaans, Sandra?

De hoofdactiviteit van Paridaans, Sandra is "Overige niet-gespecialiseerde detailhandel" (NACE-BEL 47.120).

Is Paridaans, Sandra een betrouwbaar bedrijf?

Paridaans, Sandra staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0677.639.723.

Is Paridaans, Sandra nog actief?

Ja. Paridaans, Sandra is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".