btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Waterloo Music

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0684.956.887
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
23/11/2017
Zetel
Rue de la légère Eau 169
1420 Braine-l'Alleud
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

Waterloo Music Rue de la légère Eau 169 1420 Braine-l'Alleud BE 0684.956.887

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Rue de la légère Eau 169
1420 Braine-l'Alleud
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Waterloo Music?

Het btw-nummer van Waterloo Music is BE 0684.956.887.

Wanneer werd Waterloo Music opgericht?

Waterloo Music is gestart op 23/11/2017.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Waterloo Music?

De maatschappelijke zetel van Waterloo Music is gevestigd op Rue de la légère Eau 169, 1420 Braine-l'Alleud.

Wat is de rechtsvorm van Waterloo Music?

De rechtsvorm van Waterloo Music is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Waterloo Music?

De rechtstoestand van Waterloo Music is Normale toestand.

Waar kan ik Waterloo Music vinden?

Waterloo Music heeft haar zetel op Rue de la légère Eau 169, 1420 Braine-l'Alleud.

Is Waterloo Music een betrouwbaar bedrijf?

Waterloo Music staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0684.956.887.

Is Waterloo Music nog actief?

Ja. Waterloo Music is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".