btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Marroyen, Peter

Bouwrijp maken van terreinen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0712.437.383
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
28/11/1997
Zetel
-

Facturatiegegevens

Marroyen, Peter BE 0712.437.383

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2085147434
Termergelstraat 25
9660 Brakel
Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Marroyen, Peter?

Het btw-nummer van Marroyen, Peter is BE 0712.437.383.

Wanneer werd Marroyen, Peter opgericht?

Marroyen, Peter is gestart op 28/11/1997.

Wat is de rechtsvorm van Marroyen, Peter?

De rechtsvorm van Marroyen, Peter is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Marroyen, Peter?

De rechtstoestand van Marroyen, Peter is Normale toestand.

Wat doet Marroyen, Peter?

De hoofdactiviteit van Marroyen, Peter is "Bouwrijp maken van terreinen" (NACE-BEL 43.120).

Is Marroyen, Peter een betrouwbaar bedrijf?

Marroyen, Peter staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0712.437.383.

Is Marroyen, Peter nog actief?

Ja. Marroyen, Peter is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".