btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Franssen, Julien

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0718.645.482
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
15/01/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Franssen, Julien BE 0718.645.482

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2283625171
Rue Baziles 18
4670 Blégny
Goederenvervoer over de weg
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Franssen, Julien?

Het btw-nummer van Franssen, Julien is BE 0718.645.482.

Wanneer werd Franssen, Julien opgericht?

Franssen, Julien is gestart op 15/01/2019.

Wat is de rechtsvorm van Franssen, Julien?

De rechtsvorm van Franssen, Julien is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Franssen, Julien?

De rechtstoestand van Franssen, Julien is Normale toestand.

Is Franssen, Julien een betrouwbaar bedrijf?

Franssen, Julien staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0718.645.482.

Is Franssen, Julien nog actief?

Ja. Franssen, Julien is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".