btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Vandereyt, Jo

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0725.923.650
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/04/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Vandereyt, Jo BE 0725.923.650

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2288426374
Binderveldseweg 38A
3803 Sint-Truiden
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Vandereyt, Jo?

Het btw-nummer van Vandereyt, Jo is BE 0725.923.650.

Wanneer werd Vandereyt, Jo opgericht?

Vandereyt, Jo is gestart op 01/04/2019.

Wat is de rechtsvorm van Vandereyt, Jo?

De rechtsvorm van Vandereyt, Jo is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Vandereyt, Jo?

De rechtstoestand van Vandereyt, Jo is Normale toestand.

Wat doet Vandereyt, Jo?

De hoofdactiviteit van Vandereyt, Jo is "Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen" (NACE-BEL 68.203).

Is Vandereyt, Jo een betrouwbaar bedrijf?

Vandereyt, Jo staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0725.923.650.

Is Vandereyt, Jo nog actief?

Ja. Vandereyt, Jo is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".