btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Meulemans, Nele

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0734.628.015
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Meulemans, Nele BE 0734.628.015

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

  • Nele Meulemans
    Oprichter van een geregistreerde entiteit-natuurlijk persoon - sinds 01/10/2019
Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2293235297
Sint-Ignatiusstraat 39
9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Activiteiten op het gebied van psychologie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Meulemans, Nele?

Het btw-nummer van Meulemans, Nele is BE 0734.628.015.

Wanneer werd Meulemans, Nele opgericht?

Meulemans, Nele is gestart op 01/10/2019.

Wat is de rechtsvorm van Meulemans, Nele?

De rechtsvorm van Meulemans, Nele is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Meulemans, Nele?

De rechtstoestand van Meulemans, Nele is Normale toestand.

Is Meulemans, Nele een betrouwbaar bedrijf?

Meulemans, Nele staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0734.628.015.

Is Meulemans, Nele nog actief?

Ja. Meulemans, Nele is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".