btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Luez, Marianne

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0734.864.872
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Luez, Marianne BE 0734.864.872

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2293473938
Egide Walschaertsstraat 9
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Activiteiten op het gebied van logopedie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Luez, Marianne?

Het btw-nummer van Luez, Marianne is BE 0734.864.872.

Wanneer werd Luez, Marianne opgericht?

Luez, Marianne is gestart op 01/10/2019.

Wat is de rechtsvorm van Luez, Marianne?

De rechtsvorm van Luez, Marianne is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Luez, Marianne?

De rechtstoestand van Luez, Marianne is Normale toestand.

Is Luez, Marianne een betrouwbaar bedrijf?

Luez, Marianne staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0734.864.872.

Is Luez, Marianne nog actief?

Ja. Luez, Marianne is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".