btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Malego, Kris

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0740.323.596
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Malego, Kris BE 0740.323.596

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2078039809
Statieplein 29
9800 Deinze
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Malego, Kris?

Het btw-nummer van Malego, Kris is BE 0740.323.596.

Wanneer werd Malego, Kris opgericht?

Malego, Kris is gestart op 01/10/2019.

Wat is de rechtsvorm van Malego, Kris?

De rechtsvorm van Malego, Kris is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Malego, Kris?

De rechtstoestand van Malego, Kris is Normale toestand.

Wat doet Malego, Kris?

De hoofdactiviteit van Malego, Kris is "Overige zakelijke dienstverlening, neg" (NACE-BEL 82.990).

Is Malego, Kris een betrouwbaar bedrijf?

Malego, Kris staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0740.323.596.

Is Malego, Kris nog actief?

Ja. Malego, Kris is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".