btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PROINVEST CONSTRUCT

Opening faillissement Vennootschap onder firma Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0742.816.496
Rechtstoestand
Opening faillissement
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Startdatum
03/02/2020
Zetel
Oude Mechelsestraat 56 bus 301
1853 Grimbergen
BE

Facturatiegegevens

PROINVEST CONSTRUCT Oude Mechelsestraat 56 bus 301 1853 Grimbergen BE 0742.816.496

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2300870484
Oude Mechelsestraat 56
1853 Grimbergen
Bouwrijp maken van terreinen
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PROINVEST CONSTRUCT?

Het btw-nummer van PROINVEST CONSTRUCT is BE 0742.816.496.

Wanneer werd PROINVEST CONSTRUCT opgericht?

PROINVEST CONSTRUCT is gestart op 03/02/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PROINVEST CONSTRUCT?

De maatschappelijke zetel van PROINVEST CONSTRUCT is gevestigd op Oude Mechelsestraat 56 bus 301, 1853 Grimbergen.

Wat is de rechtsvorm van PROINVEST CONSTRUCT?

De rechtsvorm van PROINVEST CONSTRUCT is Vennootschap onder firma.

Wat is de rechtstoestand van PROINVEST CONSTRUCT?

De rechtstoestand van PROINVEST CONSTRUCT is Opening faillissement.

Waar kan ik PROINVEST CONSTRUCT vinden?

PROINVEST CONSTRUCT heeft haar zetel op Oude Mechelsestraat 56 bus 301, 1853 Grimbergen en 1 vestigingseenheid.

Is PROINVEST CONSTRUCT een betrouwbaar bedrijf?

PROINVEST CONSTRUCT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0742.816.496.

Is PROINVEST CONSTRUCT nog actief?

Nee. PROINVEST CONSTRUCT is niet actief, in de rechtstoestand "Opening faillissement".