btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BD & DV COMPANY

Activiteiten van holdings

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0742.817.783
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
03/02/2020
Zetel
Polderstraat 16
8020 Oostkamp
BE

Facturatiegegevens

BD & DV COMPANY Polderstraat 16 8020 Oostkamp BE 0742.817.783

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2298823883
Polderstraat 16
8020 Oostkamp
Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van holdings in 8020 Oostkamp

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BD & DV COMPANY?

Het btw-nummer van BD & DV COMPANY is BE 0742.817.783.

Wanneer werd BD & DV COMPANY opgericht?

BD & DV COMPANY is gestart op 03/02/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BD & DV COMPANY?

De maatschappelijke zetel van BD & DV COMPANY is gevestigd op Polderstraat 16, 8020 Oostkamp.

Wat is de rechtsvorm van BD & DV COMPANY?

De rechtsvorm van BD & DV COMPANY is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van BD & DV COMPANY?

De rechtstoestand van BD & DV COMPANY is Normale toestand.

Wat doet BD & DV COMPANY?

De hoofdactiviteit van BD & DV COMPANY is "Activiteiten van holdings" (NACE-BEL 64.210).

Waar kan ik BD & DV COMPANY vinden?

BD & DV COMPANY heeft haar zetel op Polderstraat 16, 8020 Oostkamp en 1 vestigingseenheid.

Is BD & DV COMPANY een betrouwbaar bedrijf?

BD & DV COMPANY staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0742.817.783.

Is BD & DV COMPANY nog actief?

Ja. BD & DV COMPANY is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".