btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE

Activiteiten van bouwarchitecten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0743.660.002
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
14/02/2020
Zetel
Rue des Claveaux 7/A
4560 Clavier
BE

Facturatiegegevens

GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE Rue des Claveaux 7/A 4560 Clavier BE 0743.660.002

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2299587017
Rue des Claveaux 7a
4560 Clavier
Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van bouwarchitecten in 4560 Clavier

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE?

Het btw-nummer van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is BE 0743.660.002.

Wanneer werd GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE opgericht?

GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is gestart op 14/02/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE?

De maatschappelijke zetel van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is gevestigd op Rue des Claveaux 7/A, 4560 Clavier.

Wat is de rechtsvorm van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE?

De rechtsvorm van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE?

De rechtstoestand van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is Normale toestand.

Wat doet GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE?

De hoofdactiviteit van GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is "Activiteiten van bouwarchitecten" (NACE-BEL 71.111).

Waar kan ik GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE vinden?

GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE heeft haar zetel op Rue des Claveaux 7/A, 4560 Clavier en 1 vestigingseenheid.

Is GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE een betrouwbaar bedrijf?

GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0743.660.002.

Is GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE nog actief?

Ja. GREGORY CREFCOEUR ARCHITECTE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".