btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

STACKED BRAINS

Ontwerpen van computerprogramma’s

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0743.780.261
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
18/02/2020
Zetel
Peiskeshof 76
8790 Waregem
BE

Facturatiegegevens

STACKED BRAINS Peiskeshof 76 8790 Waregem BE 0743.780.261

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2299736178
Peiskeshof 76
8790 Waregem
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Ontwerpen van computerprogramma’s in 8790 Waregem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van STACKED BRAINS?

Het btw-nummer van STACKED BRAINS is BE 0743.780.261.

Wanneer werd STACKED BRAINS opgericht?

STACKED BRAINS is gestart op 18/02/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van STACKED BRAINS?

De maatschappelijke zetel van STACKED BRAINS is gevestigd op Peiskeshof 76, 8790 Waregem.

Wat is de rechtsvorm van STACKED BRAINS?

De rechtsvorm van STACKED BRAINS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van STACKED BRAINS?

De rechtstoestand van STACKED BRAINS is Normale toestand.

Wat doet STACKED BRAINS?

De hoofdactiviteit van STACKED BRAINS is "Ontwerpen van computerprogramma’s" (NACE-BEL 62.100).

Waar kan ik STACKED BRAINS vinden?

STACKED BRAINS heeft haar zetel op Peiskeshof 76, 8790 Waregem en 1 vestigingseenheid.

Is STACKED BRAINS een betrouwbaar bedrijf?

STACKED BRAINS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0743.780.261.

Is STACKED BRAINS nog actief?

Ja. STACKED BRAINS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".