btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van Buggenhout, Joseph

Detailhandel in tweedehandskleding

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0746.103.016
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/01/1985
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van Buggenhout, Joseph BE 0746.103.016

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2026033258
Liefkensstraat 10
3090 Overijse
Detailhandel in tweedehandsgoederen en antiquiteiten in winkels
Actief
Vestiging
2026033357
Liefkensstraat 1 A
3090 Overijse
Detailhandel in huismeubilair
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van Buggenhout, Joseph?

Het btw-nummer van Van Buggenhout, Joseph is BE 0746.103.016.

Wanneer werd Van Buggenhout, Joseph opgericht?

Van Buggenhout, Joseph is gestart op 01/01/1985.

Wat is de rechtsvorm van Van Buggenhout, Joseph?

De rechtsvorm van Van Buggenhout, Joseph is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van Buggenhout, Joseph?

De rechtstoestand van Van Buggenhout, Joseph is Normale toestand.

Wat doet Van Buggenhout, Joseph?

De hoofdactiviteit van Van Buggenhout, Joseph is "Detailhandel in tweedehandskleding" (NACE-BEL 47.792).

Is Van Buggenhout, Joseph een betrouwbaar bedrijf?

Van Buggenhout, Joseph staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0746.103.016.

Is Van Buggenhout, Joseph nog actief?

Ja. Van Buggenhout, Joseph is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".