btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Vos, Wout

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0746.472.507
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
25/04/2020
Zetel
-

Facturatiegegevens

De Vos, Wout BE 0746.472.507

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 maand geleden.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Vos, Wout?

Het btw-nummer van De Vos, Wout is BE 0746.472.507.

Wanneer werd De Vos, Wout opgericht?

De Vos, Wout is gestart op 25/04/2020.

Wat is de rechtsvorm van De Vos, Wout?

De rechtsvorm van De Vos, Wout is Andere.

Wat is de rechtstoestand van De Vos, Wout?

De rechtstoestand van De Vos, Wout is Normale toestand.

Is De Vos, Wout een betrouwbaar bedrijf?

De Vos, Wout staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0746.472.507.

Is De Vos, Wout nog actief?

Ja. De Vos, Wout is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".