btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Thuisverpleging Nathalie Smets

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0751.832.152
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
29/07/2020
Zetel
Heirbaan 97
2370 Arendonk
BE

Facturatiegegevens

Thuisverpleging Nathalie Smets Heirbaan 97 2370 Arendonk BE 0751.832.152

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2305429286
Heirbaan 97
2370 Arendonk
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Thuisverpleging Nathalie Smets?

Het btw-nummer van Thuisverpleging Nathalie Smets is BE 0751.832.152.

Wanneer werd Thuisverpleging Nathalie Smets opgericht?

Thuisverpleging Nathalie Smets is gestart op 29/07/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Thuisverpleging Nathalie Smets?

De maatschappelijke zetel van Thuisverpleging Nathalie Smets is gevestigd op Heirbaan 97, 2370 Arendonk.

Wat is de rechtsvorm van Thuisverpleging Nathalie Smets?

De rechtsvorm van Thuisverpleging Nathalie Smets is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Thuisverpleging Nathalie Smets?

De rechtstoestand van Thuisverpleging Nathalie Smets is Normale toestand.

Waar kan ik Thuisverpleging Nathalie Smets vinden?

Thuisverpleging Nathalie Smets heeft haar zetel op Heirbaan 97, 2370 Arendonk en 1 vestigingseenheid.

Is Thuisverpleging Nathalie Smets een betrouwbaar bedrijf?

Thuisverpleging Nathalie Smets staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0751.832.152.

Is Thuisverpleging Nathalie Smets nog actief?

Ja. Thuisverpleging Nathalie Smets is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".