btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Pullo Cuya, Rene

Bouw van civiele schepen en drijvend materieel

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0752.865.696
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
14/11/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Pullo Cuya, Rene BE 0752.865.696

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2366132678
Halfstraat 3
2630 Aartselaar
Bouw van civiele schepen en drijvend materieel
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Pullo Cuya, Rene?

Het btw-nummer van Pullo Cuya, Rene is BE 0752.865.696.

Wanneer werd Pullo Cuya, Rene opgericht?

Pullo Cuya, Rene is gestart op 14/11/2024.

Wat is de rechtsvorm van Pullo Cuya, Rene?

De rechtsvorm van Pullo Cuya, Rene is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Pullo Cuya, Rene?

De rechtstoestand van Pullo Cuya, Rene is Normale toestand.

Wat doet Pullo Cuya, Rene?

De hoofdactiviteit van Pullo Cuya, Rene is "Bouw van civiele schepen en drijvend materieel" (NACE-BEL 30.110).

Is Pullo Cuya, Rene een betrouwbaar bedrijf?

Pullo Cuya, Rene staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0752.865.696.

Is Pullo Cuya, Rene nog actief?

Ja. Pullo Cuya, Rene is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".