btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Kita, Cristina-Andreea

Cultureel onderwijs

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0754.580.915
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
21/09/2020
Zetel
-

Facturatiegegevens

Kita, Cristina-Andreea BE 0754.580.915

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2307793910
Leemputstraat 12
8000 Brugge
Exploitatie van dansscholen en de activiteiten van dansleraren
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Kita, Cristina-Andreea?

Het btw-nummer van Kita, Cristina-Andreea is BE 0754.580.915.

Wanneer werd Kita, Cristina-Andreea opgericht?

Kita, Cristina-Andreea is gestart op 21/09/2020.

Wat is de rechtsvorm van Kita, Cristina-Andreea?

De rechtsvorm van Kita, Cristina-Andreea is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Kita, Cristina-Andreea?

De rechtstoestand van Kita, Cristina-Andreea is Normale toestand.

Wat doet Kita, Cristina-Andreea?

De hoofdactiviteit van Kita, Cristina-Andreea is "Cultureel onderwijs" (NACE-BEL 85.520).

Is Kita, Cristina-Andreea een betrouwbaar bedrijf?

Kita, Cristina-Andreea staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0754.580.915.

Is Kita, Cristina-Andreea nog actief?

Ja. Kita, Cristina-Andreea is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".