btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Jost, Walter

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0755.087.293
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
04/10/1984
Zetel
-

Facturatiegegevens

Jost, Walter BE 0755.087.293

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2025351090
Honsfeld 102
4760 Büllingen
Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Jost, Walter?

Het btw-nummer van Jost, Walter is BE 0755.087.293.

Wanneer werd Jost, Walter opgericht?

Jost, Walter is gestart op 04/10/1984.

Wat is de rechtsvorm van Jost, Walter?

De rechtsvorm van Jost, Walter is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Jost, Walter?

De rechtstoestand van Jost, Walter is Normale toestand.

Is Jost, Walter een betrouwbaar bedrijf?

Jost, Walter staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0755.087.293.

Is Jost, Walter nog actief?

Ja. Jost, Walter is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".