btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Donnay, Emmanuel

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0756.417.876
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
04/01/2001
Zetel
-

Facturatiegegevens

Donnay, Emmanuel BE 0756.417.876

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2116106171
Rue de Grand-Rechain 13
4800 Verviers
Levering van meubels en huishoudapparaten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Donnay, Emmanuel?

Het btw-nummer van Donnay, Emmanuel is BE 0756.417.876.

Wanneer werd Donnay, Emmanuel opgericht?

Donnay, Emmanuel is gestart op 04/01/2001.

Wat is de rechtsvorm van Donnay, Emmanuel?

De rechtsvorm van Donnay, Emmanuel is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Donnay, Emmanuel?

De rechtstoestand van Donnay, Emmanuel is Normale toestand.

Is Donnay, Emmanuel een betrouwbaar bedrijf?

Donnay, Emmanuel staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0756.417.876.

Is Donnay, Emmanuel nog actief?

Ja. Donnay, Emmanuel is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".