btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Ronchi, Gaëtan

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0758.593.448
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
19/11/2020
Zetel
-

Facturatiegegevens

De Ronchi, Gaëtan BE 0758.593.448

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2309652053
Ancien Chemin de Charleroi 101
6536 Thuin
Installatie van isolatie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Ronchi, Gaëtan?

Het btw-nummer van De Ronchi, Gaëtan is BE 0758.593.448.

Wanneer werd De Ronchi, Gaëtan opgericht?

De Ronchi, Gaëtan is gestart op 19/11/2020.

Wat is de rechtsvorm van De Ronchi, Gaëtan?

De rechtsvorm van De Ronchi, Gaëtan is Andere.

Wat is de rechtstoestand van De Ronchi, Gaëtan?

De rechtstoestand van De Ronchi, Gaëtan is Normale toestand.

Wat doet De Ronchi, Gaëtan?

De hoofdactiviteit van De Ronchi, Gaëtan is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Is De Ronchi, Gaëtan een betrouwbaar bedrijf?

De Ronchi, Gaëtan staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0758.593.448.

Is De Ronchi, Gaëtan nog actief?

Ja. De Ronchi, Gaëtan is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".