btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PV-BOUW

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0759.528.014
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
07/12/2020
Zetel
Kapellendries 58
9230 Wetteren
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

PV-BOUW Kapellendries 58 9230 Wetteren BE 0759.528.014

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2311557015
Kapellendries 58
9230 Wetteren
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Zetel Actief
Vestiging
2373051946
Lombardsijdelaan 153
8434 Middelkerke
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 9230 Wetteren

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PV-BOUW?

Het btw-nummer van PV-BOUW is BE 0759.528.014.

Wanneer werd PV-BOUW opgericht?

PV-BOUW is gestart op 07/12/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PV-BOUW?

De maatschappelijke zetel van PV-BOUW is gevestigd op Kapellendries 58, 9230 Wetteren.

Wat is de rechtsvorm van PV-BOUW?

De rechtsvorm van PV-BOUW is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PV-BOUW?

De rechtstoestand van PV-BOUW is Normale toestand.

Wat doet PV-BOUW?

De hoofdactiviteit van PV-BOUW is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik PV-BOUW vinden?

PV-BOUW heeft haar zetel op Kapellendries 58, 9230 Wetteren en 2 vestigingseenheden.

Is PV-BOUW een betrouwbaar bedrijf?

PV-BOUW staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0759.528.014.

Is PV-BOUW nog actief?

Ja. PV-BOUW is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".