btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Bouwwerken SDB

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0761.350.327
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
08/01/2021
Zetel
Ondernemersstraat 2 bus 15
2500 Lier
BE Nog 9 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Bouwwerken SDB Ondernemersstraat 2 bus 15 2500 Lier BE 0761.350.327

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2312834346
Ondernemersstraat 2
2500 Lier
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 2500 Lier

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Bouwwerken SDB?

Het btw-nummer van Bouwwerken SDB is BE 0761.350.327.

Wanneer werd Bouwwerken SDB opgericht?

Bouwwerken SDB is gestart op 08/01/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Bouwwerken SDB?

De maatschappelijke zetel van Bouwwerken SDB is gevestigd op Ondernemersstraat 2 bus 15, 2500 Lier.

Wat is de rechtsvorm van Bouwwerken SDB?

De rechtsvorm van Bouwwerken SDB is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Bouwwerken SDB?

De rechtstoestand van Bouwwerken SDB is Normale toestand.

Wat doet Bouwwerken SDB?

De hoofdactiviteit van Bouwwerken SDB is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik Bouwwerken SDB vinden?

Bouwwerken SDB heeft haar zetel op Ondernemersstraat 2 bus 15, 2500 Lier en 1 vestigingseenheid.

Is Bouwwerken SDB een betrouwbaar bedrijf?

Bouwwerken SDB staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0761.350.327.

Is Bouwwerken SDB nog actief?

Ja. Bouwwerken SDB is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".