btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DE TOI EN TOIT

Dakwerkzaamheden

Opening faillissement Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0761.600.151
Rechtstoestand
Opening faillissement
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
14/01/2021
Zetel
Chemin des Crolites 92
7800 Ath
BE

Facturatiegegevens

DE TOI EN TOIT Chemin des Crolites 92 7800 Ath BE 0761.600.151

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2312923527
Generaal Lemanstraat 19
7850 Enghien
Bouwrijp maken van terreinen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Dakwerkzaamheden in 7800 Ath

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DE TOI EN TOIT?

Het btw-nummer van DE TOI EN TOIT is BE 0761.600.151.

Wanneer werd DE TOI EN TOIT opgericht?

DE TOI EN TOIT is gestart op 14/01/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DE TOI EN TOIT?

De maatschappelijke zetel van DE TOI EN TOIT is gevestigd op Chemin des Crolites 92, 7800 Ath.

Wat is de rechtsvorm van DE TOI EN TOIT?

De rechtsvorm van DE TOI EN TOIT is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DE TOI EN TOIT?

De rechtstoestand van DE TOI EN TOIT is Opening faillissement.

Wat doet DE TOI EN TOIT?

De hoofdactiviteit van DE TOI EN TOIT is "Dakwerkzaamheden" (NACE-BEL 43.410).

Waar kan ik DE TOI EN TOIT vinden?

DE TOI EN TOIT heeft haar zetel op Chemin des Crolites 92, 7800 Ath en 1 vestigingseenheid.

Is DE TOI EN TOIT een betrouwbaar bedrijf?

DE TOI EN TOIT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0761.600.151.

Is DE TOI EN TOIT nog actief?

Nee. DE TOI EN TOIT is niet actief, in de rechtstoestand "Opening faillissement".