btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Lacroix, Alain

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0762.056.348
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/03/1985
Zetel
-

Facturatiegegevens

Lacroix, Alain BE 0762.056.348

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2026352467
Rue de Familleureux 60
7170 Manage
Vervaardiging van artikelen van voorgestort beton voor gebruik in de bouw : dakpannen, tegels, bouwstenen, holle welfsels, betonklinkers, platen, buizen, palen, enz
Actief
Vestiging
2026352566
Rue du Trieu-Kaisin s/n
6200 Châtelet
Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Lacroix, Alain?

Het btw-nummer van Lacroix, Alain is BE 0762.056.348.

Wanneer werd Lacroix, Alain opgericht?

Lacroix, Alain is gestart op 01/03/1985.

Wat is de rechtsvorm van Lacroix, Alain?

De rechtsvorm van Lacroix, Alain is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Lacroix, Alain?

De rechtstoestand van Lacroix, Alain is Normale toestand.

Is Lacroix, Alain een betrouwbaar bedrijf?

Lacroix, Alain staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0762.056.348.

Is Lacroix, Alain nog actief?

Ja. Lacroix, Alain is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".