btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Carpels, Laura

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0771.809.501
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
02/07/2021
Zetel
-

Facturatiegegevens

Carpels, Laura BE 0771.809.501

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2319797560
Terninckstraat 13
2000 Antwerpen
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Carpels, Laura?

Het btw-nummer van Carpels, Laura is BE 0771.809.501.

Wanneer werd Carpels, Laura opgericht?

Carpels, Laura is gestart op 02/07/2021.

Wat is de rechtsvorm van Carpels, Laura?

De rechtsvorm van Carpels, Laura is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Carpels, Laura?

De rechtstoestand van Carpels, Laura is Normale toestand.

Wat doet Carpels, Laura?

De hoofdactiviteit van Carpels, Laura is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie" (NACE-BEL 73.300).

Is Carpels, Laura een betrouwbaar bedrijf?

Carpels, Laura staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0771.809.501.

Is Carpels, Laura nog actief?

Ja. Carpels, Laura is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".