btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Hboogie Entertainment

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0772.765.643
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
23/08/2021
Zetel
Tientjesstraat 55
8530 Harelbeke
BE

Facturatiegegevens

Hboogie Entertainment Tientjesstraat 55 8530 Harelbeke BE 0772.765.643

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Tientjesstraat 55
8530 Harelbeke
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Hboogie Entertainment?

Het btw-nummer van Hboogie Entertainment is BE 0772.765.643.

Wanneer werd Hboogie Entertainment opgericht?

Hboogie Entertainment is gestart op 23/08/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Hboogie Entertainment?

De maatschappelijke zetel van Hboogie Entertainment is gevestigd op Tientjesstraat 55, 8530 Harelbeke.

Wat is de rechtsvorm van Hboogie Entertainment?

De rechtsvorm van Hboogie Entertainment is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Hboogie Entertainment?

De rechtstoestand van Hboogie Entertainment is Normale toestand.

Waar kan ik Hboogie Entertainment vinden?

Hboogie Entertainment heeft haar zetel op Tientjesstraat 55, 8530 Harelbeke.

Is Hboogie Entertainment een betrouwbaar bedrijf?

Hboogie Entertainment staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0772.765.643.

Is Hboogie Entertainment nog actief?

Ja. Hboogie Entertainment is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".