btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Houben, Constant

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0773.147.309
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
13/12/1993
Zetel
-

Facturatiegegevens

Houben, Constant BE 0773.147.309

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2064663905
De Vinke Bemde 10
3530 Houthalen-Helchteren
Activiteiten van slachthuizen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Houben, Constant?

Het btw-nummer van Houben, Constant is BE 0773.147.309.

Wanneer werd Houben, Constant opgericht?

Houben, Constant is gestart op 13/12/1993.

Wat is de rechtsvorm van Houben, Constant?

De rechtsvorm van Houben, Constant is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Houben, Constant?

De rechtstoestand van Houben, Constant is Normale toestand.

Is Houben, Constant een betrouwbaar bedrijf?

Houben, Constant staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0773.147.309.

Is Houben, Constant nog actief?

Ja. Houben, Constant is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".