btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Zerrouk, El-Amine

Sport- en recreatieonderwijs

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0773.454.541
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
05/08/2021
Zetel
-

Facturatiegegevens

Zerrouk, El-Amine BE 0773.454.541

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 maand geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2320933549
Jakob Heremansstraat 41
9000 Gent
Sport- en recreatieonderwijs
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Zerrouk, El-Amine?

Het btw-nummer van Zerrouk, El-Amine is BE 0773.454.541.

Wanneer werd Zerrouk, El-Amine opgericht?

Zerrouk, El-Amine is gestart op 05/08/2021.

Wat is de rechtsvorm van Zerrouk, El-Amine?

De rechtsvorm van Zerrouk, El-Amine is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Zerrouk, El-Amine?

De rechtstoestand van Zerrouk, El-Amine is Normale toestand.

Wat doet Zerrouk, El-Amine?

De hoofdactiviteit van Zerrouk, El-Amine is "Sport- en recreatieonderwijs" (NACE-BEL 85.510).

Is Zerrouk, El-Amine een betrouwbaar bedrijf?

Zerrouk, El-Amine staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0773.454.541.

Is Zerrouk, El-Amine nog actief?

Ja. Zerrouk, El-Amine is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".