btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Mulanda-Lufuluabo, Fabrice

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0773.659.627
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2021
Zetel
-

Facturatiegegevens

Mulanda-Lufuluabo, Fabrice BE 0773.659.627

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2321197825
Emile Derooverstraat 8
1081 Koekelberg
Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice?

Het btw-nummer van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is BE 0773.659.627.

Wanneer werd Mulanda-Lufuluabo, Fabrice opgericht?

Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is gestart op 01/10/2021.

Wat is de rechtsvorm van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice?

De rechtsvorm van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice?

De rechtstoestand van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is Normale toestand.

Wat doet Mulanda-Lufuluabo, Fabrice?

De hoofdactiviteit van Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is "Overige zakelijke dienstverlening, neg" (NACE-BEL 82.990).

Is Mulanda-Lufuluabo, Fabrice een betrouwbaar bedrijf?

Mulanda-Lufuluabo, Fabrice staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0773.659.627.

Is Mulanda-Lufuluabo, Fabrice nog actief?

Ja. Mulanda-Lufuluabo, Fabrice is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".