btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Zejnelov, Esat

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0775.475.012
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2021
Zetel
-

Facturatiegegevens

Zejnelov, Esat BE 0775.475.012

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2322885526
Wettersesteenweg 112
9520 Sint-Lievens-Houtem
Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Zejnelov, Esat?

Het btw-nummer van Zejnelov, Esat is BE 0775.475.012.

Wanneer werd Zejnelov, Esat opgericht?

Zejnelov, Esat is gestart op 01/10/2021.

Wat is de rechtsvorm van Zejnelov, Esat?

De rechtsvorm van Zejnelov, Esat is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Zejnelov, Esat?

De rechtstoestand van Zejnelov, Esat is Normale toestand.

Is Zejnelov, Esat een betrouwbaar bedrijf?

Zejnelov, Esat staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0775.475.012.

Is Zejnelov, Esat nog actief?

Ja. Zejnelov, Esat is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".