btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Brizy Europe

Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0775.615.463
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
12/10/2021
Zetel
Tapuitstraat 79
8790 Waregem
BE

Facturatiegegevens

Brizy Europe Tapuitstraat 79 8790 Waregem BE 0775.615.463

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2322837917
Tapuitstraat 79
8790 Waregem
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel in 8790 Waregem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Brizy Europe?

Het btw-nummer van Brizy Europe is BE 0775.615.463.

Wanneer werd Brizy Europe opgericht?

Brizy Europe is gestart op 12/10/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Brizy Europe?

De maatschappelijke zetel van Brizy Europe is gevestigd op Tapuitstraat 79, 8790 Waregem.

Wat is de rechtsvorm van Brizy Europe?

De rechtsvorm van Brizy Europe is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Brizy Europe?

De rechtstoestand van Brizy Europe is Normale toestand.

Wat doet Brizy Europe?

De hoofdactiviteit van Brizy Europe is "Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel" (NACE-BEL 46.190).

Waar kan ik Brizy Europe vinden?

Brizy Europe heeft haar zetel op Tapuitstraat 79, 8790 Waregem en 1 vestigingseenheid.

Is Brizy Europe een betrouwbaar bedrijf?

Brizy Europe staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0775.615.463.

Is Brizy Europe nog actief?

Ja. Brizy Europe is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".