btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

FLEETCOR POLAND SPZOO

Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten

Normale toestand Buitenlandse entiteit Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0775.615.562
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Startdatum
01/10/2021
Zetel
TOWAROWA 28
00/839 WARSZWAWA
Polen ( Rep. )

Facturatiegegevens

FLEETCOR POLAND SPZOO TOWAROWA 28 00/839 WARSZWAWA Polen ( Rep. ) BE 0775.615.562

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van FLEETCOR POLAND SPZOO?

Het btw-nummer van FLEETCOR POLAND SPZOO is BE 0775.615.562.

Wanneer werd FLEETCOR POLAND SPZOO opgericht?

FLEETCOR POLAND SPZOO is gestart op 01/10/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van FLEETCOR POLAND SPZOO?

De maatschappelijke zetel van FLEETCOR POLAND SPZOO is gevestigd op TOWAROWA 28, 00/839 WARSZWAWA.

Wat is de rechtsvorm van FLEETCOR POLAND SPZOO?

De rechtsvorm van FLEETCOR POLAND SPZOO is Buitenlandse entiteit.

Wat is de rechtstoestand van FLEETCOR POLAND SPZOO?

De rechtstoestand van FLEETCOR POLAND SPZOO is Normale toestand.

Wat doet FLEETCOR POLAND SPZOO?

De hoofdactiviteit van FLEETCOR POLAND SPZOO is "Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten" (NACE-BEL 46.810).

Waar kan ik FLEETCOR POLAND SPZOO vinden?

FLEETCOR POLAND SPZOO heeft haar zetel op TOWAROWA 28, 00/839 WARSZWAWA.

Is FLEETCOR POLAND SPZOO een betrouwbaar bedrijf?

FLEETCOR POLAND SPZOO staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0775.615.562.

Is FLEETCOR POLAND SPZOO nog actief?

Ja. FLEETCOR POLAND SPZOO is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".