btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Maranda, Constantin

Metselwerk

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0776.352.960
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
15/10/2021
Zetel
-

Facturatiegegevens

Maranda, Constantin BE 0776.352.960

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2323087840
Winterweg 14
1740 Ternat
Bouwrijp maken van terreinen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Maranda, Constantin?

Het btw-nummer van Maranda, Constantin is BE 0776.352.960.

Wanneer werd Maranda, Constantin opgericht?

Maranda, Constantin is gestart op 15/10/2021.

Wat is de rechtsvorm van Maranda, Constantin?

De rechtsvorm van Maranda, Constantin is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Maranda, Constantin?

De rechtstoestand van Maranda, Constantin is Normale toestand.

Wat doet Maranda, Constantin?

De hoofdactiviteit van Maranda, Constantin is "Metselwerk" (NACE-BEL 43.910).

Is Maranda, Constantin een betrouwbaar bedrijf?

Maranda, Constantin staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0776.352.960.

Is Maranda, Constantin nog actief?

Ja. Maranda, Constantin is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".