btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Baser, Ibrahim

Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0784.771.372
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/06/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Baser, Ibrahim BE 0784.771.372

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2329923667
Lod. van Veltemstraat 33
3020 Herent
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Baser, Ibrahim?

Het btw-nummer van Baser, Ibrahim is BE 0784.771.372.

Wanneer werd Baser, Ibrahim opgericht?

Baser, Ibrahim is gestart op 01/06/2024.

Wat is de rechtsvorm van Baser, Ibrahim?

De rechtsvorm van Baser, Ibrahim is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Baser, Ibrahim?

De rechtstoestand van Baser, Ibrahim is Normale toestand.

Wat doet Baser, Ibrahim?

De hoofdactiviteit van Baser, Ibrahim is "Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer" (NACE-BEL 62.900).

Is Baser, Ibrahim een betrouwbaar bedrijf?

Baser, Ibrahim staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0784.771.372.

Is Baser, Ibrahim nog actief?

Ja. Baser, Ibrahim is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".