btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Anton, Narcisa-Andreea

Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0784.795.029
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/04/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Anton, Narcisa-Andreea BE 0784.795.029

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2329949205
Beekakkersstraat 202
2340 Beerse
Vervaardiging van bereide meelmengsels voor brood, cake, biscuits, pannekoeken, enz
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Anton, Narcisa-Andreea?

Het btw-nummer van Anton, Narcisa-Andreea is BE 0784.795.029.

Wanneer werd Anton, Narcisa-Andreea opgericht?

Anton, Narcisa-Andreea is gestart op 01/04/2022.

Wat is de rechtsvorm van Anton, Narcisa-Andreea?

De rechtsvorm van Anton, Narcisa-Andreea is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Anton, Narcisa-Andreea?

De rechtstoestand van Anton, Narcisa-Andreea is Normale toestand.

Wat doet Anton, Narcisa-Andreea?

De hoofdactiviteit van Anton, Narcisa-Andreea is "Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden" (NACE-BEL 56.220).

Is Anton, Narcisa-Andreea een betrouwbaar bedrijf?

Anton, Narcisa-Andreea staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0784.795.029.

Is Anton, Narcisa-Andreea nog actief?

Ja. Anton, Narcisa-Andreea is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".