btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

IMMO VEPA

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0785.578.452
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
29/04/2022
Zetel
Heiseneinde 64
2330 Merksplas
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

IMMO VEPA Heiseneinde 64 2330 Merksplas BE 0785.578.452

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2330809337
Heiseneinde 64
2330 Merksplas
Activiteiten van holdings
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen in 2330 Merksplas

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van IMMO VEPA?

Het btw-nummer van IMMO VEPA is BE 0785.578.452.

Wanneer werd IMMO VEPA opgericht?

IMMO VEPA is gestart op 29/04/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van IMMO VEPA?

De maatschappelijke zetel van IMMO VEPA is gevestigd op Heiseneinde 64, 2330 Merksplas.

Wat is de rechtsvorm van IMMO VEPA?

De rechtsvorm van IMMO VEPA is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van IMMO VEPA?

De rechtstoestand van IMMO VEPA is Normale toestand.

Wat doet IMMO VEPA?

De hoofdactiviteit van IMMO VEPA is "Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen" (NACE-BEL 68.201).

Waar kan ik IMMO VEPA vinden?

IMMO VEPA heeft haar zetel op Heiseneinde 64, 2330 Merksplas en 1 vestigingseenheid.

Is IMMO VEPA een betrouwbaar bedrijf?

IMMO VEPA staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0785.578.452.

Is IMMO VEPA nog actief?

Ja. IMMO VEPA is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".