btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

IT ONE

Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0785.686.142
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
04/05/2022
Zetel
Avenue du Verseau 22
1410 Waterloo
BE Nog 3 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

IT ONE Avenue du Verseau 22 1410 Waterloo BE 0785.686.142

Contact

Website
it-one.biz
E-mail
[email protected]
Telefoon
+32472817174

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Mandaten van deze onderneming

Waar deze onderneming zelf een functie heeft.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2331680357
Avenue du Verseau 22
1410 Waterloo
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen in 1410 Waterloo

  • VERALYN
    Chaussée de Tervuren 60
    BE 0424.539.405
  • Masada
    Allée du Chevreuil 4
    BE 0427.401.794
  • WAPRI
    Drève de la Meute 22
    BE 0439.646.263
  • ENERGIEBEL
    Drève Richelle 161M
    BE 0441.893.101

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van IT ONE?

Het btw-nummer van IT ONE is BE 0785.686.142.

Wanneer werd IT ONE opgericht?

IT ONE is gestart op 04/05/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van IT ONE?

De maatschappelijke zetel van IT ONE is gevestigd op Avenue du Verseau 22, 1410 Waterloo.

Wat is de rechtsvorm van IT ONE?

De rechtsvorm van IT ONE is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van IT ONE?

De rechtstoestand van IT ONE is Normale toestand.

Wat doet IT ONE?

De hoofdactiviteit van IT ONE is "Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen" (NACE-BEL 66.199).

Waar kan ik IT ONE vinden?

IT ONE heeft haar zetel op Avenue du Verseau 22, 1410 Waterloo en 1 vestigingseenheid.

Is IT ONE een betrouwbaar bedrijf?

IT ONE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0785.686.142.

Is IT ONE nog actief?

Ja. IT ONE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".