btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Stoepel, Franky

Overige bouwinstallatie

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0787.014.151
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
13/01/1993
Zetel
-

Facturatiegegevens

Stoepel, Franky BE 0787.014.151

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2060332161
Krekelstraat 96
9630 Zwalm
Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Stoepel, Franky?

Het btw-nummer van Stoepel, Franky is BE 0787.014.151.

Wanneer werd Stoepel, Franky opgericht?

Stoepel, Franky is gestart op 13/01/1993.

Wat is de rechtsvorm van Stoepel, Franky?

De rechtsvorm van Stoepel, Franky is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Stoepel, Franky?

De rechtstoestand van Stoepel, Franky is Normale toestand.

Wat doet Stoepel, Franky?

De hoofdactiviteit van Stoepel, Franky is "Overige bouwinstallatie" (NACE-BEL 43.240).

Is Stoepel, Franky een betrouwbaar bedrijf?

Stoepel, Franky staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0787.014.151.

Is Stoepel, Franky nog actief?

Ja. Stoepel, Franky is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".