btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DEL CONSULTING

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0787.585.461
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
23/06/2022
Zetel
Rue des Verriers 157
7133 Binche
BE

Facturatiegegevens

DEL CONSULTING Rue des Verriers 157 7133 Binche BE 0787.585.461

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2332773289
Rue des Verriers 157
7133 Binche
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 7133 Binche

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DEL CONSULTING?

Het btw-nummer van DEL CONSULTING is BE 0787.585.461.

Wanneer werd DEL CONSULTING opgericht?

DEL CONSULTING is gestart op 23/06/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DEL CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van DEL CONSULTING is gevestigd op Rue des Verriers 157, 7133 Binche.

Wat is de rechtsvorm van DEL CONSULTING?

De rechtsvorm van DEL CONSULTING is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DEL CONSULTING?

De rechtstoestand van DEL CONSULTING is Normale toestand.

Wat doet DEL CONSULTING?

De hoofdactiviteit van DEL CONSULTING is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik DEL CONSULTING vinden?

DEL CONSULTING heeft haar zetel op Rue des Verriers 157, 7133 Binche en 1 vestigingseenheid.

Is DEL CONSULTING een betrouwbaar bedrijf?

DEL CONSULTING staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0787.585.461.

Is DEL CONSULTING nog actief?

Ja. DEL CONSULTING is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".