btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Tchetkoua Wacka, Nadine

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0787.763.229
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/10/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Tchetkoua Wacka, Nadine BE 0787.763.229

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2332533264
Houtemstraat 17
3300 Tienen
Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Tchetkoua Wacka, Nadine?

Het btw-nummer van Tchetkoua Wacka, Nadine is BE 0787.763.229.

Wanneer werd Tchetkoua Wacka, Nadine opgericht?

Tchetkoua Wacka, Nadine is gestart op 01/10/2024.

Wat is de rechtsvorm van Tchetkoua Wacka, Nadine?

De rechtsvorm van Tchetkoua Wacka, Nadine is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Tchetkoua Wacka, Nadine?

De rechtstoestand van Tchetkoua Wacka, Nadine is Normale toestand.

Is Tchetkoua Wacka, Nadine een betrouwbaar bedrijf?

Tchetkoua Wacka, Nadine staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0787.763.229.

Is Tchetkoua Wacka, Nadine nog actief?

Ja. Tchetkoua Wacka, Nadine is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".