btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Elsen, Marc

Gites, vakantiewoningen en -appartementen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0790.795.963
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/07/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Elsen, Marc BE 0790.795.963

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Elsen, Marc?

Het btw-nummer van Elsen, Marc is BE 0790.795.963.

Wanneer werd Elsen, Marc opgericht?

Elsen, Marc is gestart op 01/07/2022.

Wat is de rechtsvorm van Elsen, Marc?

De rechtsvorm van Elsen, Marc is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Elsen, Marc?

De rechtstoestand van Elsen, Marc is Normale toestand.

Wat doet Elsen, Marc?

De hoofdactiviteit van Elsen, Marc is "Gites, vakantiewoningen en -appartementen" (NACE-BEL 55.203).

Is Elsen, Marc een betrouwbaar bedrijf?

Elsen, Marc staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0790.795.963.

Is Elsen, Marc nog actief?

Ja. Elsen, Marc is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".