btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Designers@Work

Ontwerpen van computerprogramma’s

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0792.383.201
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
12/10/2022
Zetel
Voermansstraat 14
3920 Lommel
BE

Facturatiegegevens

Designers@Work Voermansstraat 14 3920 Lommel BE 0792.383.201

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Groep en identificatie

Uit het wereldwijde LEI-register. Alleen ondernemingen met een LEI staan erin.

LEI
64880Y076GW2D7G6NT33

Bron: GLEIF, het wereldwijde LEI-register. Bijgewerkt op 19/09/2026.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2336832740
Voermansstraat 14
3920 Lommel
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Ontwerpen van computerprogramma’s in 3920 Lommel

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Designers@Work?

Het btw-nummer van Designers@Work is BE 0792.383.201.

Wanneer werd Designers@Work opgericht?

Designers@Work is gestart op 12/10/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Designers@Work?

De maatschappelijke zetel van Designers@Work is gevestigd op Voermansstraat 14, 3920 Lommel.

Wat is de rechtsvorm van Designers@Work?

De rechtsvorm van Designers@Work is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Designers@Work?

De rechtstoestand van Designers@Work is Normale toestand.

Wat doet Designers@Work?

De hoofdactiviteit van Designers@Work is "Ontwerpen van computerprogramma’s" (NACE-BEL 62.100).

Waar kan ik Designers@Work vinden?

Designers@Work heeft haar zetel op Voermansstraat 14, 3920 Lommel en 1 vestigingseenheid.

Is Designers@Work een betrouwbaar bedrijf?

Designers@Work staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0792.383.201.

Is Designers@Work nog actief?

Ja. Designers@Work is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".