btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Hellebuyck, Maxime

Activiteiten van auto- en motorrijscholen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0793.005.682
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/09/1994
Zetel
-

Facturatiegegevens

Hellebuyck, Maxime BE 0793.005.682

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2094554157
Stationstraat 31
7780 Comines-Warneton
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Hellebuyck, Maxime?

Het btw-nummer van Hellebuyck, Maxime is BE 0793.005.682.

Wanneer werd Hellebuyck, Maxime opgericht?

Hellebuyck, Maxime is gestart op 01/09/1994.

Wat is de rechtsvorm van Hellebuyck, Maxime?

De rechtsvorm van Hellebuyck, Maxime is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Hellebuyck, Maxime?

De rechtstoestand van Hellebuyck, Maxime is Normale toestand.

Wat doet Hellebuyck, Maxime?

De hoofdactiviteit van Hellebuyck, Maxime is "Activiteiten van auto- en motorrijscholen" (NACE-BEL 85.531).

Is Hellebuyck, Maxime een betrouwbaar bedrijf?

Hellebuyck, Maxime staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0793.005.682.

Is Hellebuyck, Maxime nog actief?

Ja. Hellebuyck, Maxime is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".