btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Vanhie, Dönja

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0795.590.733
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
16/01/2023
Zetel
-

Facturatiegegevens

Vanhie, Dönja BE 0795.590.733

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2339483216
Rootbeekstraat 4
8560 Wevelgem
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Vanhie, Dönja?

Het btw-nummer van Vanhie, Dönja is BE 0795.590.733.

Wanneer werd Vanhie, Dönja opgericht?

Vanhie, Dönja is gestart op 16/01/2023.

Wat is de rechtsvorm van Vanhie, Dönja?

De rechtsvorm van Vanhie, Dönja is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Vanhie, Dönja?

De rechtstoestand van Vanhie, Dönja is Normale toestand.

Wat doet Vanhie, Dönja?

De hoofdactiviteit van Vanhie, Dönja is "Overige zakelijke dienstverlening, neg" (NACE-BEL 82.990).

Is Vanhie, Dönja een betrouwbaar bedrijf?

Vanhie, Dönja staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0795.590.733.

Is Vanhie, Dönja nog actief?

Ja. Vanhie, Dönja is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".