btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Olemans, Willy

Detailhandel in groenten en fruit

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0797.057.809
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/12/2022
Zetel
-

Facturatiegegevens

Olemans, Willy BE 0797.057.809

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2339949806
Grote Bollostraat 51
3120 Tremelo
Detailhandel in groenten en fruit
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Olemans, Willy?

Het btw-nummer van Olemans, Willy is BE 0797.057.809.

Wanneer werd Olemans, Willy opgericht?

Olemans, Willy is gestart op 01/12/2022.

Wat is de rechtsvorm van Olemans, Willy?

De rechtsvorm van Olemans, Willy is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Olemans, Willy?

De rechtstoestand van Olemans, Willy is Normale toestand.

Wat doet Olemans, Willy?

De hoofdactiviteit van Olemans, Willy is "Detailhandel in groenten en fruit" (NACE-BEL 47.210).

Is Olemans, Willy een betrouwbaar bedrijf?

Olemans, Willy staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0797.057.809.

Is Olemans, Willy nog actief?

Ja. Olemans, Willy is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".