btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

KNB RENOVATION

Schilderen van civieltechnische werken

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0821.369.967
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
11/12/2009
Zetel
Langestraat 153
1620 Drogenbos
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

KNB RENOVATION Langestraat 153 1620 Drogenbos BE 0821.369.967

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Langestraat 153
1620 Drogenbos
-
Zetel
Vestiging
2183515035
Langestraat 149
1620 Drogenbos
Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Schilderen van civieltechnische werken in 1620 Drogenbos

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van KNB RENOVATION?

Het btw-nummer van KNB RENOVATION is BE 0821.369.967.

Wanneer werd KNB RENOVATION opgericht?

KNB RENOVATION is gestart op 11/12/2009.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van KNB RENOVATION?

De maatschappelijke zetel van KNB RENOVATION is gevestigd op Langestraat 153, 1620 Drogenbos.

Wat is de rechtsvorm van KNB RENOVATION?

De rechtsvorm van KNB RENOVATION is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van KNB RENOVATION?

De rechtstoestand van KNB RENOVATION is Normale toestand.

Wat doet KNB RENOVATION?

De hoofdactiviteit van KNB RENOVATION is "Schilderen van civieltechnische werken" (NACE-BEL 43.342).

Waar kan ik KNB RENOVATION vinden?

KNB RENOVATION heeft haar zetel op Langestraat 153, 1620 Drogenbos en 1 vestigingseenheid.

Is KNB RENOVATION een betrouwbaar bedrijf?

KNB RENOVATION staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0821.369.967.

Is KNB RENOVATION nog actief?

Ja. KNB RENOVATION is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".