btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PMA MANAGEMENT

Activiteiten van holdings

Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0822.473.985
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Startdatum
21/01/2010
Zetel
Louislei 69
2930 Brasschaat
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

PMA MANAGEMENT Louislei 69 2930 Brasschaat BE 0822.473.985

Contact

Website
berger.be
E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 week geleden.

Groep en identificatie

Uit het wereldwijde LEI-register. Alleen ondernemingen met een LEI staan erin.

LEI
6994001DBQZZZHSQZ290

Bron: GLEIF, het wereldwijde LEI-register. Bijgewerkt op 24/10/2026.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Louislei 69
2930 Brasschaat
-
Zetel

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van holdings in 2930 Brasschaat

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PMA MANAGEMENT?

Het btw-nummer van PMA MANAGEMENT is BE 0822.473.985.

Wanneer werd PMA MANAGEMENT opgericht?

PMA MANAGEMENT is gestart op 21/01/2010.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PMA MANAGEMENT?

De maatschappelijke zetel van PMA MANAGEMENT is gevestigd op Louislei 69, 2930 Brasschaat.

Wat is de rechtsvorm van PMA MANAGEMENT?

De rechtsvorm van PMA MANAGEMENT is Gewone commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PMA MANAGEMENT?

De rechtstoestand van PMA MANAGEMENT is Normale toestand.

Wat doet PMA MANAGEMENT?

De hoofdactiviteit van PMA MANAGEMENT is "Activiteiten van holdings" (NACE-BEL 64.210).

Waar kan ik PMA MANAGEMENT vinden?

PMA MANAGEMENT heeft haar zetel op Louislei 69, 2930 Brasschaat.

Is PMA MANAGEMENT een betrouwbaar bedrijf?

PMA MANAGEMENT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0822.473.985.

Is PMA MANAGEMENT nog actief?

Ja. PMA MANAGEMENT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".