btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ANLIMAC CONSULTING GROUP

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0841.833.009
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
09/12/2011
Zetel
Zuidlaan 44
3128 Tremelo
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

ANLIMAC CONSULTING GROUP Zuidlaan 44 3128 Tremelo BE 0841.833.009

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2207220350
Zuidlaan 44
3128 Tremelo
Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiƫntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 3128 Tremelo

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ANLIMAC CONSULTING GROUP?

Het btw-nummer van ANLIMAC CONSULTING GROUP is BE 0841.833.009.

Wanneer werd ANLIMAC CONSULTING GROUP opgericht?

ANLIMAC CONSULTING GROUP is gestart op 09/12/2011.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ANLIMAC CONSULTING GROUP?

De maatschappelijke zetel van ANLIMAC CONSULTING GROUP is gevestigd op Zuidlaan 44, 3128 Tremelo.

Wat is de rechtsvorm van ANLIMAC CONSULTING GROUP?

De rechtsvorm van ANLIMAC CONSULTING GROUP is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van ANLIMAC CONSULTING GROUP?

De rechtstoestand van ANLIMAC CONSULTING GROUP is Normale toestand.

Wat doet ANLIMAC CONSULTING GROUP?

De hoofdactiviteit van ANLIMAC CONSULTING GROUP is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik ANLIMAC CONSULTING GROUP vinden?

ANLIMAC CONSULTING GROUP heeft haar zetel op Zuidlaan 44, 3128 Tremelo en 1 vestigingseenheid.

Is ANLIMAC CONSULTING GROUP een betrouwbaar bedrijf?

ANLIMAC CONSULTING GROUP staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0841.833.009.

Is ANLIMAC CONSULTING GROUP nog actief?

Ja. ANLIMAC CONSULTING GROUP is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".