btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HUJA & COMPANY

Overige bouwinstallatie

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0844.488.136
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
14/03/2012
Zetel
Route de Genval 162
1380 Lasne
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

HUJA & COMPANY Route de Genval 162 1380 Lasne BE 0844.488.136

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2208724246
Route de Genval 162
1380 Lasne
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Overige bouwinstallatie in 1380 Lasne

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HUJA & COMPANY?

Het btw-nummer van HUJA & COMPANY is BE 0844.488.136.

Wanneer werd HUJA & COMPANY opgericht?

HUJA & COMPANY is gestart op 14/03/2012.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HUJA & COMPANY?

De maatschappelijke zetel van HUJA & COMPANY is gevestigd op Route de Genval 162, 1380 Lasne.

Wat is de rechtsvorm van HUJA & COMPANY?

De rechtsvorm van HUJA & COMPANY is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HUJA & COMPANY?

De rechtstoestand van HUJA & COMPANY is Normale toestand.

Wat doet HUJA & COMPANY?

De hoofdactiviteit van HUJA & COMPANY is "Overige bouwinstallatie" (NACE-BEL 43.240).

Waar kan ik HUJA & COMPANY vinden?

HUJA & COMPANY heeft haar zetel op Route de Genval 162, 1380 Lasne en 1 vestigingseenheid.

Is HUJA & COMPANY een betrouwbaar bedrijf?

HUJA & COMPANY staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0844.488.136.

Is HUJA & COMPANY nog actief?

Ja. HUJA & COMPANY is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".