btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

IMMO PA44 1

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0845.708.257
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
04/05/2012
Zetel
Edmond Van Nieuwenhuyselaan 30
1160 Oudergem
BE Nog 55 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

IMMO PA44 1 Edmond Van Nieuwenhuyselaan 30 1160 Oudergem BE 0845.708.257

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2209242207
Herrmann-Debrouxlaan 42
1160 Oudergem
Ontwikkeling van residentiƫle bouwprojecten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van IMMO PA44 1?

Het btw-nummer van IMMO PA44 1 is BE 0845.708.257.

Wanneer werd IMMO PA44 1 opgericht?

IMMO PA44 1 is gestart op 04/05/2012.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van IMMO PA44 1?

De maatschappelijke zetel van IMMO PA44 1 is gevestigd op Edmond Van Nieuwenhuyselaan 30, 1160 Oudergem.

Wat is de rechtsvorm van IMMO PA44 1?

De rechtsvorm van IMMO PA44 1 is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van IMMO PA44 1?

De rechtstoestand van IMMO PA44 1 is Normale toestand.

Waar kan ik IMMO PA44 1 vinden?

IMMO PA44 1 heeft haar zetel op Edmond Van Nieuwenhuyselaan 30, 1160 Oudergem en 1 vestigingseenheid.

Is IMMO PA44 1 een betrouwbaar bedrijf?

IMMO PA44 1 staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0845.708.257.

Is IMMO PA44 1 nog actief?

Ja. IMMO PA44 1 is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".